Serwis Sprzętu DJ

DJ SERWIS Jesteśmy już 11 lat na rynku.
To najlepsze centrum serwisowe sprzętu DJ’skiego, studyjnego i estradowego znajdujące się w centralnej Polsce. Nieprzerwanie od 2008 roku zajmujemy się profesjonalną naprawą specjalistycznych urządzeń z branży DJ’skiej, estradowej i studyjnej.

DJ SERWIS to firma ludzi z pasją zajmująca się profesjonalnym sprzętu muzycznego i estradowego, specjalistyczna i fachowa diagnoza usterek to nasza specjalność. Wymiany uszkodzonych elementów, modyfikacje urządzeń na życzenie klienta, oryginalne części serwisowe. Naprawa, modyfikacje i regeneracja układów elektronicznych oraz płytek drukowanych. To wszystko czyni Nas najlepszym serwisem w Polsce zajmującym się naprawą urządzeń DJ’skich, estradowych i studyjnych wszystkich producentów. Doświadczenie zdobywane bez przerwy od 11-stu lat pozwala nam przeprowadzać naprawy na najwyższym poziomie zgodnie z technologią producenta.Nasz serwis jest wyspecjalizowany w naprawach urządzeń takich jak:
– Odtwarzacze i miksery DJ
– Kontrolery DJ
– Urządzenia studyjne
– Urządzenia estradowe
– Ruchome głowy
– Oświetlenie LED
– Oświetlenie estradowe
– Kolumny aktywne i pasywne
– Wytwornice dymu
– Końcówki mocy i wzmacniacze
– Sterowniki DMX
– Słuchawki i monitory
– Mikrofony

Serwisujemy takie marki jak:

Pioner DJ, Denon DJ, Reloop, Numark, Gemini, Allen & Heath, Ecler, American Audio, American DJ, ADJ, Showtec, light4me, Robe, Antari, BeamZ, AKG, Shure, Sennheiser, Alesis, Ableton, ADAM Audio, Serato, Ableton, Traktor, ADS, Pol-Audio, AKAI, AKG, KORG, Alesis, JBL, Turbosound, Crown, DAP Audio, DB TECHNOLOGIES, Technics, Electro-Voice, the box, EUROLITE, HK Audio, Alto, JB systems, JB-Lighting, M-Audio, Ldm, Mackie, Martin Lights, Roland, Omnitronic, Soundcraft.


Usługi serwisowe oferowane przez nasz serwis są dokonywane również w weekendy oraz prowadzimy naprawy urządzeń na miejscu u klienta.